Viola Fetisová – FashionCoach

Posted by on Okt 3, 2014 in Uncategorized | No Comments

Každé ráno si během 15 minut dokážete zvýšit sebevědomí nebo se obléknout do role, kterou ten den chcete naplnit. A po celou dobu se budete cítit dobře. 

Schopnost obléci se tak, abyste se cítili sebejistí v každém okamžiku, je umění, které si lze osvojit i v náročném korporátním prostředí. Být dobrým manažerem, obchodníkem nebo podnikatelem zahrnuje i žádoucí působení na okolí. Váš styl je vaší neverbální komunikací a silně utváří první dojem. FashionCoach zajistí, aby první dojem byl nejlepší i na druhý pohled. Vzdělávací semináře a inspirační workshopy jsou specificky zaměřené na korporátní
klienty, a zejména pro top management. Nedílnou součástí jsou individuální stylistické proměny, které se předvedou na konci semináře. Služeb FashionCoach můžete využít i pro motivační programy pro řadové zaměstnance, seznámení se s principy osobní a profesionální sebeprezentace je vhodné zejména pro obchodníky a ty, kteří přicházejí do častého kontaktu s klientem.
Semináře zasazují módu do souvislostí firemních potřeb a hierarchie. Interaktivní cvičení ukazují, jak kreativně používat dress cody a způsoby oblékání v každodenním životě. Individuální styling vždy vychází z osobnosti klienta, respektuje jeho potřeby a stává se nástrojem hlubší proměny – vlastní šatník odhaluje cestu k vnitřnímu bohatství. Tvůrčí přístup k oblékání aktivuje kreativní potenciál ve všech oblastech života a dodává odvahu.

FashionCoach vychází z udržitelného přístupu k módě a dlouholeté  praxe přední módní konzultantky a stylistky Violy Fetisové. Filozofií FashionCoach je nalézání nových kombinací bez nutnosti celkové obměny šatníku. Díky změně úhlu pohledu a pochopení, že móda může vyjádřit vnitřní osobnost, vlastní potřeby a sny, objevíte dosud netušené možnosti.
Móda v pojetí FashionCoach ihned aktivuje tvůrčí schopnosti a konstruktivní přístup. Dochází ke zlepšení nejen osobního života, ale i hodnotnějšímu prožívání profesní kariéry.

O Viole: 
MgA. Viola Fetisova je módní konzultantka, profesionální stylistka, lektorka a autorka konceptu FashionCoach,
iniciátorka a koordinátorka univerzitního projektu Creative Fashion Marketing (mezioborová spolupráce Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.