Dizajnérsky Showroom

 

ponúka zákazníkom dizajnérske kolekcie na priamy predaj, alebo na objednávku od návrhára podľa individuálnych požiadaviek. Návrhár v Showroome ponúka svoju ucelenú kolekciu, prezentuje svoju prácu a radí klientom ako nosiť jeho modely.

Je hlavným formátom podujatia Slovak Fashion Week. Jeho cieľom je zabezpečiť biznis ciele návrhára, umožniť mu prezentovať sa odbornej aj laickej verejnosti a budovať si meno a značku.
Slúži aj na B2B stretnutia s potencionálnymi buyermi a majiteľmi obchodov s módou, a dáva tak vzájomne priestor na rast obchodníkovi, ako aj dizajnérovi.

 


 

Dizajnérske showroomy na SFW14

 

BERLINKA – Ladieswear Showroom

Slovenská Národná Galéria hostí od 10. – 12. 10 dizajnérske ready-to-wear kolekcie slovenských a lokálnych dizajnérov. Okrem odevných kolekcií ponúka doplnky, šperky a možnosť priamej objednávky modelov na mieru.

ŠAFKO – Urban Fashion Showroom

Nové urbánne miesto – Šafko- na Šafárikovom námestí hostí počas Slovak Fashion Week dizajnérske značky s urban a street-style kolekciami. Kontajnerová modulárna architektúra prezentuje Showroom s mladým a sviežim dizajnom na bežný deň.