Kamila Boudová

Posted by on Sep 29, 2014 in Uncategorized | No Comments

Kamila Boudová, původně bakalář oděvního a textilního designu z TU Liberec, má dnes za sebou několik let profesních zkušeností v oblastech vývoje produktu, buying a strategického marketingu ve čtyřech zemích Evropy a MBA Fashioin Business z Paříže a Šhanghaje.

V současnosti Kamila Boudová působí mezi Paříží a Střední Evropou. V České Republice a na Slovensku vede mezinárodní kampaň Fashion Revolution, publikuje články o udržitelné a etické módě na www.Fashion-Map.cz a působí jako konzultantka v oblasti módního obchodu. O tom, jaké má cíle a životní sny se dozvíte na jejích přednáškách.

http://kamila-boudova.pikock.me

 

Kamila bude na Slovak Fashion Week prezentovať:

2 Ledovce – principy udržitelné a etické módy

Téma udržitelné módy rezonuje módním průmyslem již roky. Často ale zůstavá jen mezi profesionály a odborníky, veřejnosti je tento koncept nejasný. Veřejné i odborné debaty často končí jen u slov a ukazování prstem. Ano, kdo za to může, že současný módní průmysl je druhým‚ nejšpinavějším‘ ze všech? Jak je možné, že denně zabíjí desítky lidí a statisíce drží pod hranicí chudoby?

Kamila Boudová ve své přednášce půjde až do hlubin problémů a nastíní vizi lepší budoucnosti, ke které může přispět každý.

(Kromě jiného Kamila představí i mezinárodní kampaň Fashion Revolution, které dělá v Čechách a na Slovensku koordinátorku.)

 

Fashion is Business

Co pro vás znamená móda z vašeho úhlu pohledu? Je to něco, co vás baví, čím se možná chcete živit? Ze světové perspektivy vnímáme módu jako velmi osobní věc vytrženou z komplexního systému, jehož je součástí. To je výzva především pro mladé profesionály, kteří musí znát prostředí, ve kterém se pohybují. Kamila Boudová, MBA ve Fashion Business, přiblíží své zkušenosti ze studií, práce v zahraničních korporacích i působení v Čechách a na Slovensku a zasadí je do rámce světového módního trhu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.