SFW organizuje Slovak Fashion Council po prvýkrát

Posted by on Aug 29, 2014 in Uncategorized | No Comments

Slovak Fashion Council pôsobí na Slovensku už tretím rokom a  svoje skúsenosti neustále využíva na vytváranie príležitostí na rozvoj celého módneho segmentu u nás.

SFC je profesionálna nezisková organizácia, ktorá podporuje a rozvíja slovenský módny ekosystém. SFC vznikllo v roku 2011 a zakladateľkou je módna návrhárka Dana Kleinert.

Misiou SFC je rozvijať slovenský módny sektor s ohľadom na lokálne špecifiká a potreby. Tvorí dlhodobý program na rozšírenie vzdelania študentov a profesionálov v módnom odvetví, a tak prináša nové príležitosti. A to v oblasti maloobchodu aj veľkoobchodu. SFC prezentuje slovenských návrhárov doma aj v zahraničí a slúži ako profesionálny biznis kontakt v textilnom a módnom odvetví na Slovensku ako aj pre medzinárodné organizácie.

Víziou SFC je zdokonalenie módneho ekosystému na Slovensku. S našou podporou dizajnéri zdokonalia svoje značky, rozšíria svoje pole pôsobnosti a dosahujú profit. Týmto spôsobom sa stávajú dôležitou súčasťou kreatívneho priemyslu a kultúry na Slovensku a v Európe. SFC buduje dôveru a povedomie o slovenskej móde a jej dizajnérom na domácej pôde ako aj v zahraničí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.